Zarząd P4 w grudniu spędził sporo czasu w Chinach, negocjując warunki przyszłego finansowania w China Development Bank – wynika z nieoficjalnych informacji Parkietu.

Dziś uruchomiona została interaktywna platforma internetowa pracowni Orange. Pozwoli ona na wielowymiarową wymianę informacji i doświadczeń, tworzenie wspólnych projektów między poszczególnymi pracowniami i rozwój kompetencji

W przyszłym roku powinny spaść ceny szybszych łączy w ofercie Orange Polska i operatorów alternatywnych wykorzystujących BSA. Ma to pomóc narodowemu operatorowi w walce z sieciami kablowymi – wynika z informacji opublikowanych przez rpkom.pl.

20. listopada Tomasz Zadroga dołączył do zarządu Polkomtelu – wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Zakres jego obowiązków nie został jeszcze ujawniony.

Wygląda na to, że P4 będzie miało dłuższą asymetrię. Ten operator, obok Polkomtelu, Centertelu i PTC, także dostał decyzję UKE o przedłużeniu postępowania w sprawie nowych stawek MTR do końca lutego 2013 roku – wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Do 28. lutego UKE przedłużył postępowanie w sprawie wyznaczenia nowych stawek MTR – wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Oznacza to, że praktycznie niemożliwe będzie spełnienie zaleceń Komisji Europejskiej dotyczących stawek MTR do końca bieżącego roku.

Od 15. października zmienią się zasady rocznej ważności konta w T-Mobile na kartę i Heyah. Dotychczasowym użytkownikom nic się nie zmieni, nowi klienci będą musieli uruchomić ją specjalnym kodem – wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Do sieci wyciekła garść informacji na temat smartfonu Galaxy Premier, o którym wcześniej mówiono jako o prawdopodobnym następny Galaxy Nexus. Kolejnego Nexusa zrobi dla Google’a LG, czyżby Premier nie był wystarczająco dobry?

15. października Orange startuje z komercyjną usługą płatności NFC. Na początek z jednym bankiem i kilkoma telefonami w ofercie – wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Od 15. października w ofercie prepaid Plusa pojawi się opcja nielimitowanych połączeń do wszystkich polskich sieci komórkowych – wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Wraz nowym iPhonem 5, który obsługuje LTE na 1800 MHz, Plus nie sprzedaje taryf z dostępem do tej technologii. Także żaden inny smartfon nie będzie w stanie poprawnie pracować w sieci LTE tego operatora, z wykorzystaniem swoich wszystkich funkcji – wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

UKE do dziś czeka na uwagi przedsiębiorców telekomunikacyjnych w sprawie treści memorandum o jakości usług. Celem dokumentu, do którego będą mogli przystąpić dobrowolnie, jest zapewnienie konsumentom dostępu do informacji o jakości i dostępności świadczonych usług telekomunikacyjnych.

6-osobowy zarząd PTC wzbogaci się o dodatkową osobę odpowiedzialną za marketing usług B2B – wynika z informacji serwisu rpkom.pl.

Do wejścia na polski rynek szykuje się kolejny, międzynarodowy MVNO. Mowa o Vectone, którego oferta podobna jest do Lyca Mobile, czyli z tanimi rozmowami krajowymi i międzynarodowymi – wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Do wejścia na polski rynek szykuje się kolejny, międzynarodowy MVNO. Mowa o Vectone, którego oferta podobna jest do Lyca Mobile, czyli z tanimi rozmowami krajowymi i międzynarodowymi – wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Adam Toruński, dotychczasowy szef oferty Internetowej w P4, przechodzi do Polkomtelu. U nowego operatora także będzie zajmował się ofertą mobilnego Internetu – wynika z informacji TELEPOLIS.PL.