#Orange wystartował z promocją, w ramach której do abonamentu dodaje drugi telefon za 1 zł. Akcja potrwa do końca grudnia lub wyczerpania się zapasów.

Prestigio PAP4300 to smartfon dedykowany kobietom za sprawą “śnieżnobiałej obudowy” oraz dołączonego do zestawu eleganckiego etui. Telefon obsługuje dwie karty SIM, ma procesor o taktowany zegarem 1 GHz oraz 4,3-calowu dotykowy wyświetlacz.

W nowej ofercie T-Mobile, użytkownik oferty Mix na liczbę doładowań lub Mix na czas będzie mógł stworzyć własną Sieć rodzinną i zaprosić do niej od 1 do 5 osób posiadających telefon w sieci T-Mobile.

T-Mobile oddaje do użytku swoim klientom aplikację stworzoną we współpracy
z serwisem Audioteka.pl. Aplikacja oferuje dostęp do największej w Polsce bazy audiobooków i dostępna jest już w sklepie Google Play. Klienci T-Mobile będą mogli pobrać ją bezpłatnie.

Od 1. grudnia oferta operatora SkyCash w usłudze sprzedaży biletów przez telefon komórkowy dla miasta Warszawy, zostanie rozszerzona o bilet jednorazowy. Sporym udogodnieniem dla pasażerów będzie możliwość zakupu przez telefon komórkowy większej ilości biletów.

Od 22. listopada w sklepach Biedronka w sprzedaży dostępny będzie telefon myPhone 1065 Spectrum. Reprezentant serii telefonów dedykowanych seniorom, dostępny będzie w promocyjnej cenie 99 złotych.

14. listopada w ofercie T-Mobile pojawi się HTC Windows Phone 8X. Telefon dostępny będzie w ofercie Smartfonowa Okazja na święta.

GG telefon to usługa rozmów głosowych dla użytkowników popularnego komunikatora GG, która zastąpi dotychczasową ofertę VoIP. Oferta przygotowana została we współpracy z firmą easyCALL.

Telefon komórkowy już wkrótce zastąpi drobne w portfelu i karty płatnicze. Zdaniem wiceprezesa Krajowej Izby Rozliczeniowej dla konsumentów będzie to rewolucja porównywalną z wynalezieniem samochodu. Telefon komórkowy stwarza wiele nowych i bardzo atrakcyjnych możliwości – mówi Newserii Michał Szymański.

Od 19. października Play do cennika oferty podstawowej wprowadza telefon LG P880 Swift 4X HD. Cztery inne modele pojawiły się w ofercie na życzenie.

Mieszkanka miejscowości Pessac na zachodzie Francji, otrzymała rachunek za telefon opiewający na blisko 12 biliardów euro, co stanowi sześciokrotną wartość rocznej produkcji przemysłowej Francji. Konsultantka zaproponowała jej początkowo… rozłożenie płatności na raty.

Mieszkanka miejscowości Pessac na zachodzie Francji, otrzymała rachunek za telefon opiewający na blisko 12 trylionów euro, co stanowi sześciokrotną wartość rocznej produkcji przemysłowej Francji. Konsultantka zaproponowała jej początkowo… rozłożenie płatności na raty.

UPC przygotowało dla swoich klientów telefonii stacjonarnej usługę UPC Phone. Pozwoli ona na wykonywanie i odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny UPC w każdym miejscu na świecie i to bez dodatkowych kosztów.

Im gorętszy telefon, tym więcej hałasu wokół wykrytych w nim wad. W ostatnim iPhone’ie odłazi farba, a zdjęcia pokrywa czasem “purpurowa mgiełka”. Jest już rozwiązanie na drugi z problemów – Apple odradza robienie zdjęć pod światło.

Samsung zaprezentował nowy telefon z rodziny Galaxy, model Music. Ma on zagwarantować wysoką jakość dźwięku i bogate funkcje odtwarzacza.

Amerykańska firma ecoATM chce pomóc konsumentom w pozbyciu się zbędnej elektroniki, w szczególności zaś starych telefonów komórkowych czy odtwarzaczy MP3. Stare urządzenie wystarczy wrzucić do specjalnego automatu, a ten oceni jego wartość i wypłaci pieniądze.

Sony Xperia T pojawi się w najnowszym filmie z Jamesem Bondem pt. Skyfall. Nowy smartfon właśnie trafił na polski rynek, w tym na zasadach wyłączności do oferty sieci Orange.