HTC przygotowuje następcę swojego flagowego modelu HTC One X. Smartfon zaoferuje największą na rynku gęstość upakowania pikseli wyświetlacza – aż 468 punktów na cal, czyli o 40% większą niż w iPhone’ie 5.

Apple sprzedał w pierwszy weekend 2 mln sztuk iPhone’ów 5 na terenie Chin. Analitycy nie spodziewali się aż tak ciepłego przyjęcia nowego smartfonu.

Zanim się coś światu ogłosi warto samemu powiedzieć sprawdzam, bo złośliwa konkurencja zrobi to za Was – pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska. Co co chodzi? O rzekomą dostępność iPhone’ów 5 “od ręki” w sieci Play.

Sieć Play poinformowała o końcu utrudnień z dostępnością smartfonów Apple iPhone 5. Urządzenia dostępne są teraz od ręki.

Od poniedziałku 19. listopada iSpoty sprzedają iPhone’y z ofertą nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci Formuła 4.0. W ofercie dostępne są wszystkie oferowane aktualnie przez PLAY modele.

Zgodnie ze swoją nową polityką, Nokia udostępniła aplikację Nokia Here w wersji dla iPhone’ów, iPadów i iPodów touch. Daje ona użytkownikom urządzeń Apple’a dostęp do darmowej głosowej nawigacji satelitarnej krok-po-kroku z możliwością pracy w trybie offline.

Już w przyszłym miesiącu Apple rozpocznie testową produkcję następcy iPhona 5 – donosi serwis DigiTimes opierając się o raport Commercial Times.

Jak donosi Strategy Analitics, w III kwartale Samsung Galaxy S III był popularniejszy od iPhone’a 4S, stając się najpopularniejszym smartfonem na świecie. Po raz pierwszy od lat z tronu ustąpiło Apple.

Sieć Play wprowadziła do oferty ekskluzywne zestawy z kartami nano-SIM, przeznaczone dla przyszłych i obecnych posiadaczy iPhone’ów 5. Sieć postanowiła zapewnić sobie łaski u tych wymagających klientów zarówno poprzez formę podania miniaturowych kart, jak i wyjątkowy prezent.

Czasy gdy RIM, kanadyjski producent smartfonów BlackBerry był jedynym wyborem dla amerykańskich instytucji rządowych i dla biznesu już się skończyły. Agencja po agencji rządowej iPhone’y przejmują terytorium jeżynek.

Sieć Orange przygotowała nową promocję, w której ceny iPhone’ów 4S obniżone zostały o nawet ponad tysiąc złotych. Oferta dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i firm.

Orange obniża ceny kilku smartfonów w promocji trwającej do końca października. O 800 zł tańsze będą iPhone 4S i telefon Jamesa Bonda – Sony Xperia S.

Im gorętszy telefon, tym więcej hałasu wokół wykrytych w nim wad. W ostatnim iPhone’ie odłazi farba, a zdjęcia pokrywa czasem “purpurowa mgiełka”. Jest już rozwiązanie na drugi z problemów – Apple odradza robienie zdjęć pod światło.

W Orange iPhone 5 sprzedaje się bardzo dobrze, klienci kupili już kilkaset sztuk tego telefonu. Operator czeka na kolejne dostawy od Apple – napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Ruszyła sprzedaż iPhone’ów 5 w polskim oddziale Apple Store. Cenny smartfonów Apple’a zaczynają się od 2849 zł, z darmową przesyłką.

Plus poinformował, że w jego ofercie również pojawi się iPhone 5! Będzie można go zamówić już 28. września od północy, m.in. bez konieczności stania w kolejkach przed punktem sprzedaży.